SZKOŁA JAZDY

NASZA SZKOŁA JAZDY

AKADEMIA to szkoła jazdy, która oferuje coś więcej niż przygotowanie do zaliczenia egzaminu. Naszą misją jest przygotowanie Cię do bezpiecznego, a zarazem śmiałego poruszania się po drogach w każdych warunkach. Oferujemy rozbudowane kursy prawa jazdy o dodatkowe godziny szkolenia, a także wyjazdy do Krakowa i Katowic.

Standardowo kurs prawa jazdy trwa u nas 30 dni. Przy tej intensywności będziesz sprawnie chłonąć wiedzę i zdobywać kolejne umiejętności. Z naszych obserwacji wynika, że codzinne jazdy bezpośrednio przekładają się na wzrost umiejętności kursatnów. Wiesz, że ponad 80% naszych podopiecznych zdało egzamin państwowy za pierwszym razem? Sprawdź oficjalne statystyki.

Wszystko odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Będziemy Cię szkolić, a także wspierać i motywować. Stawiamy na partnerskie relacje między nami, bo Twój sukces to także nasza wygrana! Przeczytaj co piszą o nas nasi absolwenci.

Po naszym szkoleniu egzamin to tylko formalność. Dodatkowo, aby wzmocnić Twoją pewność siebie, jako szkoła jazdy oferujemy:

– szkolenie w WORD, czyli dokładnie tam gdzie zdawać będziesz właściwy egzamin,
– podstawienie naszego samochodu na egzamin państwowy,
– autorski e-book „Jak zdać egzamin na prawko” szczegółowo opisujący jego przebieg.

Jako jedyni dajemy GWARANCJĘ zdania egzaminu za pierwszym razem.

Sprawdź naszą bogatą ofertę kursów prawa jazdy, a jeśli masz pytania to zadzwoń lub przyjdź do naszego biura. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Czekamy na Ciebie w każdy wtorek, środę i czwartek o godzinie 17:00 w naszej siedzibie, która znajduje się przy ul. Warszawska 1 (pasaż obok Biedronki)

Zobacz także:

SZKOŁA JAZDY > o nas | nasze wartości | opinie kursantów | gwarancja | strefa kursanta | kontakt | opłaty