NASZE WARTOŚCI

NASZE WARTOŚCI

Wbrew powszechnej opinii kurs prawa jazdy nie jest wszędzie taki sam. Oto 10 punktów, które zmieniają wszystko. Tak wygląda uczciwie przeprowadzony kurs prawa jazdy w AKADEMII. 

  1. Zajęcia w 100% wykorzystujemy na szkolenie. W tym czasie nie załatwiamy prywatnych spraw, nie odbieramy telefonów. Szanujemy Twoje pieniądze!
  2. Posiadamy autorski program nauczania oparty na latach doświadczeń. Na zajęciach kontrolujemy postępy i dobieramy odpowiednie techniki, aby Twoje umiejętności rosły z każdym dniem.
  3. Oferujemy miłą i rodzinną atmosferę. Szkolenie teoretyczne realizujemy w małych grupach. Instruktor nie podnosi głosu. Spokój i opanowanie to u nas standard.
  4. Szkoła jazdy to nie fabryka. Nie przyjmujemy więcej kursantów, niż jesteśmy w stanie wyszkolić w danym miesiącu. Dzięki temu szkolenia przebiegają sprawnie, bez oczekiwania aż zwolni się miejsce na jazdy.
  5. Już na pierwszym spotkaniu ustalimy z Tobą harmonogram wszystkich zajęć. Teoria zajmie tylko 3 dni, a zaraz po niej ruszymy z jazdami.
  6. Jeśli tylko Twój czas na to pozwoli, zajęcia praktyczne odbywać się będą nawet 6 razy w tygodniu. Przy tej intensywności będziesz sprawnie chłonąć wiedzę i zdobywać kolejne umiejętności. KURS PODSTAWOWY TRWA U NAS MIESIĄC.
  7. Podczas zajęć praktycznych instruktor szkoli tylko i wyłącznie Ciebie. Nie będziemy nikogo odwozić. Cały czas poświęcimy na szlifowaniu Twoich umiejętności.
  8. Wypoczęty instruktor to dobry instruktor. U nas pracownik po każdych zajęciach otrzymuje 15 min przerwy, aby spokojnie zjeść, skorzystać z toalety albo zadzwonić. Podczas jazd jest cały dla Ciebie.
  9. Nasza flota to tylko nowe samochody. Serwisowane, ubezpieczone i dobrze wyposażone. Bezpieczeństwo jest dla nas naprawdę ważne.
  10. Podpiszemy z Tobą umowę, żebyś miał(a) pewność, że działamy uczciwie i legalnie. Za każdą płatność otrzymasz paragon.

Najwyższa zdawalność w 2020 roku!