NASZE WARTOŚCI

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wbrew powszechnej opinii kurs prawa jazdy nie jest wszędzie taki sam. Oto 10 punktów, które zmieniają wszystko. Tak wygląda uczciwie przeprowadzony kurs prawa jazdy w AKADEMII. 

1. Zajęcia w 100% wykorzystujemy na szkolenie. W tym czasie nie załatwiamy prywatnych spraw, nie odbieramy telefonów. Szanujemy Twoje pieniądze!

2. Posiadamy autorski program nauczania oparty na latach doświadczeń. Na zajęciach kontrolujemy postępy i dobieramy odpowiednie techniki, aby Twoje umiejętności rosły z każdym dniem.

3. Oferujemy miłą i rodzinną atmosferę. Szkolenie teoretyczne realizujemy w małych grupach. Instruktor nie podnosi głosu. Spokój i opanowanie to u nas standard.

4. Już na pierwszym spotkaniu ustalimy z Tobą harmonogram wszystkich zajęć.

5. Szkoła jazdy to nie fabryka. Nie przyjmujemy więcej kursantów, niż jesteśmy w stanie wyszkolić w danym miesiącu. Dzięki temu szkolenia przebiegają sprawnie i efektywnie.

6. Jeśli tylko Twój czas na to pozwoli, zajęcia praktyczne odbywać się będą nawet codziennie. Przy tej intensywności będziesz sprawnie chłonąć wiedzę i zdobywać kolejne umiejętności.

7. Podczas zajęć praktycznych instruktor szkoli tylko i wyłącznie Ciebie. Nie będziemy nikogo odwozić. Cały czas poświęcimy na szlifowaniu Twoich umiejętności.

8. Nasza flota to tylko nowe samochody. Serwisowane, ubezpieczone i dobrze wyposażone. Bezpieczeństwo jest dla nas naprawdę ważne.

9. Wypoczęty instruktor to dobry instruktor. U nas pracownik po każdych zajęciach otrzymuje 15 min przerwy, aby spokojnie zjeść, skorzystać z toalety albo zadzwonić. Podczas jazd jest cały dla Ciebie.

10. Podpiszemy z Tobą umowę, żebyś miał(a) pewność, że działamy uczciwie i legalnie. Za każdą płatność otrzymasz paragon.

Zobacz także:

o nas | nasze wartości | opinie kursantów | gwarancja | droga do prawa jazdy | strefa kursanta | kontakt | opłaty