O NAS

O NAS

AKADEMIA powstała z pasji do nauczania. Stworzona na podstawie doświadczeń i ambicji. Jest zwieńczeniem ostatnich lat pracy w różnych ośrodkach szkolenia kierowców. To szkoła, w której sami chcielibyśmy się uczyć. Zapraszamy na przygodę, którą będziesz wspominać przez długie lata.

Zajęcia w AKADEMII prowadzi Krzysztof Popek — wykładowca oraz instruktor z długoletnią praktyką. 

Cześć! Przez ostatnie lata nauczyłem jeździć samochodem setki osób. Zachęcam do przeczytania opinii na mój temat w Google oraz na Facebooku. Jak już się za coś zabieram, to robię to na 100%. W mojej ofercie znajdziesz kursy i szkolenia, które doprowadzą Cię do celu bez zbędnych poprawek i stresu. Daję Ci GWARANCJĘ zdania za pierwszym podejściem!

Ponieważ prowadzenie pojazdu to nie tylko egzamin, organizujemy cyklicznie wyjazdy szkoleniowe do dużych miast (Kraków, Katowice), a raz w roku wypad nad morze na cały weekend! Zdobyte umiejętności w znaczący sposób przekraczają podstawę programową wymaganą na egzaminie państwowym. Dzięki temu staniesz się naprawdę dobrym kierowcą. Ponadto szkolenia te mają charakter rozrywkowo-integracyjny. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.