SZKOLENIA UZUPEŁNIAJĄCE

SZKOLENIA UZUPEŁNIAJĄCE

Szkolenia uzupełniające są przygotowane przede wszystkim dla osób, które ukończyły szkolenie podstawowe w dowolnej szkole jazdy. Jeśli Twoje umiejętności nie są wystarczające do zaliczenia egzaminu albo masz problemy z samodzielnym i bezpiecznym poruszaniem się po drogach, skorzystaj z poniższej oferty.
Nie wiesz, na jakim etapie jesteś? Wybierz AUDYT UMIEJĘTNOŚCI.
Korzystaj z przygotowanych przez nas pakietów, aby zaoszczędzić.

Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z prawem jazdy zapraszamy do zapoznania się z pełnymi KURSAMI PRAWA JAZDY

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIE WŁAŚNIE U NAS

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1

Zajęcia w 100% wykorzystujemy na szkolenie. W tym czasie nie załatwiamy prywatnych spraw, nie odbieramy telefonów. Szanujemy Twoje pieniądze!

2

Posiadamy autorski program nauczania oparty na latach doświadczeń. Na zajęciach kontrolujemy postępy i dobieramy odpowiednie techniki, aby Twoje umiejętności rosły z każdym dniem.

3

Oferujemy miłą i rodzinną atmosferę. Szkolenie teoretyczne realizujemy w małych grupach. Instruktor nie podnosi głosu. Spokój i opanowanie to u nas standard.

4

Szkoła jazdy to nie fabryka. Nie przyjmujemy więcej kursantów, niż jesteśmy w stanie wyszkolić w danym miesiącu. Dzięki temu szkolenia przebiegają sprawnie, bez oczekiwania aż zwolni się miejsce na jazdy.

5

Już na pierwszym spotkaniu ustalimy z Tobą harmonogram wszystkich zajęć. Teoria zajmie tylko 3 dni, a zaraz po niej ruszymy z jazdami.

6

Jeśli tylko Twój czas na to pozwoli, zajęcia praktyczne odbywać się będą cztery razy w tygodniu. Przy tej intensywności będziesz sprawnie chłonąć wiedzę i zdobywać kolejne umiejętności. KURS PODSTAWOWY TRWA U NAS MIESIĄC.

7

Podczas zajęć praktycznych instruktor szkoli tylko i wyłącznie Ciebie. Nie będziemy nikogo odwozić. Cały czas poświęcimy na szlifowaniu Twoich umiejętności.

8

Wypoczęty instruktor to dobry instruktor. U nas pracownik po każdych zajęciach otrzymuje 15 min przerwy, aby spokojnie zjeść, skorzystać z toalety albo zadzwonić. Podczas jazd jest cały dla Ciebie.

9

Nasza flota to tylko nowe samochody. Serwisowane, ubezpieczone i dobrze wyposażone. Bezpieczeństwo jest dla nas naprawdę ważne.

10

Podpiszemy z Tobą umowę, żebyś miał(a) pewność, że działamy uczciwie i legalnie. Za każdą płatność otrzymasz paragon.