logo prawo jazdy
Co wyróżnia naszą szkołę jazdy na tle innych
20 lutego 2024

Najlepsi instruktorzy nauki jazdy w Jastrzębiu-Zdroju

W naszym ośrodku szkolenia kierowców AKADEMIA w Jastrzębiu-Zdroju, zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Z pasją wykorzystują nowoczesne techniki przekazywania wiedzy i umiejętności z zakresu prawa jazdy. Poznaj bliżej naszych czterech niezawodnych instruktorów:

Andrzej Kolekta

Andrzej to instruktor od 2017 roku, który słynie z doskonałej skuteczności w nauczaniu. Jego 7-letnie doświadczenie podkreśla, że potrafi przekazać nie tylko wiedzę, ale również pewność siebie za kierownicą. Jest także instruktorem techniki jazdy, co oznacza, że zajmuje się doskonaleniem umiejętności w warunkach specjalnych, osób już posiadających prawo jazdy. Jako miłośnik militariów, spędza wolny czas grając w World of Tanks. Pedagog z wykształcenia, znany z profesjonalnego podejścia podczas prowadzenia lekcji.

Andrzej Łapa

Posiada doświadczenie jako instruktor nauki jazdy przez 9 lat. Od początku działalności AKADEMII, związany z naszym ośrodkiem, od 2023 roku pełniąc rolę kierownika. Jako kierowca zawodowy C+E, zdobył nie tylko wiedzę, ale i praktyczne umiejętności podróżując po całej Europie. Aktualnie kieruje swoje zainteresowania w kierunku zdobywania uprawnień instruktora techniki jazdy. Gdyby nie zawód instruktora nauki jazdy, zapewne prowadziłby własną pizzerię.

Instagram: @andrzejlapa_instruktor

Sebastian Bober

Z 13-letnim stażem instruktora, wnosi do naszego ośrodka nie tylko doświadczenie, ale i spokój oraz opanowanie. Choć dołączył do nas w 2023 roku, jego reputacja jako doświadczonego nauczyciela jest dobrze znana - nie tylko w Jastrzębiu-Zdroju. Poza nauką jazdy, pasjonuje się muzyką i gra na saksofonie w lokalnym zespole.

Instagram: @sebastian_bo

Krzysztof Popek

Jako właściciel ośrodka AKADEMIA, Krzysiek jest sercem i duszą naszej szkoły nauki jazdy. Z ponad 10-letnim doświadczeniem jako instruktor, jego profesjonalizm oraz zaangażowanie zapewniają 100% zadowolenia kursantów. Prowadzi unikalne szkolenia na symulatorze z wykorzystaniem VR. Prywatnie kawoholik. 

Instagram: @popek_instruktor

 

Nasi instruktorzy to nie tylko nauczyciele, ale również pasjonaci, którzy poświęcają swoje życie edukacji i bezpieczeństwu na drogach. W AKADEMII dbamy nie tylko o to, aby nasi kursanci zdobyli prawo jazdy, ale także o to, aby stali się bezpiecznymi i odpowiedzialnymi kierowcami, gotowymi na wszelkie wyzwania drogowe. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możesz być pewien, że znajdziesz się w najlepszych rękach!

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl