Co wyróżnia naszą szkołę jazdy na tle innych
17 września 2023

Dodatkowe jazdy- szkolenie uzupełniające

Czasami zdarza się, że nie jesteśmy jeszcze gotowi do przystąpienia do egzaminu państwowego, a nawet otrzymaliśmy negatywny wynik. Dodatkowe zajęcia w AKADEMII to doskonała okazja do rozwoju pod czujnym okiem profesjonalnej kadry instruktorów. Ta oferta skierowana jest do kursantów z dowolnej szkoły jazdy.

 

Dlaczego warto wybrać nasze "Dodatkowe Jazdy"?

  • Dostosowane do Twoich potrzeb: Nasze zajęcia dostosowujemy indywidualnie do Twoich umiejętności i potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego spotkania, czy też kilku sesji, mamy elastyczny plan dla Ciebie.

  • Audyt Umiejętności: Jeśli nie jesteś pewien, ile godzin zajęć potrzebujesz, możesz skorzystać z naszej usługi Audyt Umiejętności. Nasz zespół doświadczonych instruktorów przeprowadzi ocenę Twoich umiejętności i przygotuje spersonalizowany plan działania.

  • Pozytywne Opinie Absolwentów: Nie musisz nam wierzyć na słowo. Nasza AKADEMIA może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami od naszych absolwentów, którzy osiągnęli sukces dzięki naszym programom szkoleniowym.

  • Dostępność Online: Nasza oferta jest dostępna online. Możesz zobaczyć dostępne terminy w naszej AKADEMII i nawet zarezerwować (wykupić) lekcje przez internet, zapewniając sobie wygodę i elastyczność w planowaniu nauki.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a DODATKOWYMI JAZDAMI w naszej Akademii kliknij w link i umów się online

Cena: 250 zł (2 godziny), 

weekendy: 300 zł (2 godziny)

 

Warto przeczytać: 

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl