Opinie kursantów o szkole jazdy Akademia z Jastrzębia Zdroju
10 października 2021

Wasze opinie

Pozytywne opinie absolwentów to jeden z ważniejszych wyznaczników dobrej szkoły jazdy. Dlatego też cieszymy się, że tak często nas polecacie, wystawiając nam rekomendację. Obecnie posiadamy ponad 200 opinii w serwisie Google. Nie są to jedynie odhaczone gwiazdki — to szczegółowe opisy obrazujące co Wam się u nas podobało. Zresztą sprawdź sam/a, co piszą o Akademii nasi absolwenci.

W 2021 roku zdobyliśmy prestiżowe 1. miejsce w rankingu jastrzębskich szkół nauki jazdy według portalu PrawoJazdy360.pl. To wielkie wyróżnienie i bardzo Wam za nie dziękujemy! Dodatkowo w serwisie Bedrive nasi instruktorzy zostali ocenieni jako: cierpliwy, doświadczony, opanowany, przyjazny, serdeczny, wspierający, z poczuciem humoru, zaangażowany, kulturalny.

Dobre relacje z kursantami to klucz do sukcesu. Dlatego też dbamy o przyjazną atmosferę i wspieramy Was od pierwszego do ostatniego spotkania. Przyjdź osobiście, a przekonasz się sam/a jak działamy.

 

Wybrane opinie z serwisu Google

Polecam z całego serca tą szkołę jazdy. Instruktorzy są bardzo przyjemni i ludzcy. Dzięki rewelacyjnemu podejściu instruktorów nie tylko nauczyłam się jeździć ale także moja pewność siebie za kółkiem się podbudowała do takiego stopnia, że egzamin zdałam za pierwszym razem bez najmniejszego problemu. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość, wyrozumiałość oraz opanowanie które w trudnych sytuacjach na drodze działało kojąco na moje zszargane nerwy ❤️

 

Szczerze mogę polecić tą szkołę jazdy! Przyjazna atmosfera, instruktorzy przykładają dużą uwagę do nauczenia jazdy, nie tylko pod egzamin ale i także do bezpiecznego poruszania się drogą po zdaniu. Super możliwością jest również wyjazd do Krakowa, po którym można nauczyć się dużo nowych rzeczy i co najważniejsze poczuć się pewniej za kierownicą. Polecam serdecznie wszystkim zastanawiającym się nad wyborem szkoły :)
 
Szkoła nauki jazdy warta polecenia. Szczegółowo prowadzone szkolenia, skupiające się na każdym aspekcie niezbędnym do zdania egzaminu. Duży plus za przejrzysty i prosty system umawiania jazd. Polecam!
 
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Jastrzębiu i okolicach! Atmosfera jest miła i luźna, zero stresu. Każdy z instruktorów poświęca maksimum uwagi i czasu kursantowi co potwierdza zdanie egzaminu za pierwszym razem! Wyjazd do Krakowa to wspaniała przygoda, można poznać nowe osoby a dodatkowo nabrać pewności siebie jeżdżąc po dużym mieście. Z całego serca dziękuję Akademii za owocną naukę i ogromne wsparcie ♡ Wszystkim przyszłym kierowcom gorąco polecam Akademię! :)
 
Polecam z całego serca ❤️ Instruktor Krzysiek ma bardzo bardzo dużo cierpliwości, podbudowuje pewność siebie za kierownicą 👏 Dużo nowych doświadczeń, sytuacji drogowych, ciekawy wyjazd do Krakowa. Cały kurs nauki jazdy zostanie długo w mojej pamięci 👏
 
Polecam z całego serca!!!! Pełen profesjonalizm!!!!Celem instruktorów jest nauczyć a nie tylko uczyć!!! Wszystkie informacje przekazywane w sposób jasny i zrozumiały. Wspaniałe podejście do kursanta dzięki temu uwierzyłam ,że naprawdę mogę nauczyć się jeździć o czym świadczy zdany egzamin.
 

Zdane za pierwszym! Atmosfera jest niesamowita, każdy z instruktorów poświęca maksimum uwagi kursantowi, tutaj faktycznie nauczycie się jeździć a nie tylko jak zdać egzamin. Z całego serca dziękuję całej Akademii za owocną naukę i wsparcie ♡ Polecam wszystkim przyszłym kierowcom, naprawdę warto ♡

 

zobacz więcej opinii 

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl