Co wyróżnia naszą szkołę jazdy na tle innych
06 sierpnia 2023

Symulator Nauki Jazdy z Wirtualną Rzeczywistością

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam nasz najnowszy projekt - nowoczesny i innowacyjny Symulator Nauki Jazdy z Wirtualną Rzeczywistością, który jest absolutnie jedyny w swoim rodzaju w Polsce!

Wirtualna Rzeczywistość (VR)

To, co wyróżnia nasz symulator od innych, to technologia wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki niej przenosimy naszych kursantów w pełni realistyczną przestrzeń drogową, gdzie mogą zdobyć bezcenne doświadczenie przed wsiadaniem za kierownicę prawdziwego pojazdu. Widok, dźwięk i interakcje są tak autentyczne, że uczestnicy czują się, jakby byli na prawdziwej drodze.

Jedyny taki symulator w Polsce

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce wprowadzamy symulator nauki jazdy z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. To przełomowe rozwiązanie, które pozwala nam oferować kursantom unikalne doświadczenie szkoleniowe i przygotować ich do bezpiecznej jazdy na drogach.

Szkolenie wstępne 

Symulator Nauki Jazdy z VR stanowi pierwszy etap szkolenia dla naszych kursantów. Przed przystąpieniem do nauki jazdy na prawdziwym samochodzie, uczestnicy przechodzą przez tę wirtualną fazę. Daje to pewność, że wszyscy uczą się w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach, zanim staną przed wyzwaniami prawdziwego ruchu drogowego.

Bezpieczeństwo i realizm

Bezpieczeństwo naszych kursantów jest naszym priorytetem, dlatego symulator z wirtualną rzeczywistością pozwala na eliminację potencjalnych ryzyk związanych z nauką jazdy. Odpadają stresujące sytuacje na drodze, które często towarzyszą początkom nauki. W symulatorze można bez obaw popełniać błędy, a instruktorzy są zawsze przy kursancie, by korygować i udzielać wsparcia.


Jesteśmy przekonani, że Symulator Nauki Jazdy z Wirtualną Rzeczywistością to rewolucyjny krok naprzód w szkoleniu przyszłych kierowców. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszego nowego symulatora i odkrycia, jak bezpieczna i efektywna może być nauka jazdy dzięki VR.

Zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego, gdzie czeka na Was innowacyjna technologia i doświadczeni instruktorzy gotowi pomóc Wam w drodze do zdobycia upragnionego prawa jazdy!

 

Warto przeczytać:  

 

więcej o tym jak szkolimy znajdziesz na naszym blogu:
BLOG "Jak szkolimy"

 

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl