Przyśpieszony kurs prawa jazdy w Jastrzębiu
08 stycznia 2022

Prawo jazdy w miesiąc — w standardzie, bez dodatkowych opłat

Kurs prawa jazdy w AKADEMII znacząco różni się od szkoleń oferowanych przez pozostałe ośrodki szkolenia w Jastrzębiu Zdroju. W naszej szkole jazdy już w standardzie stosujemy rozwiązania, za które zazwyczaj trzeba dodatkowo płacić (i to często niemałe pieniądze).
W AKADEMII każdy kursant jest traktowany jak klient PREMIUM.

Wszyscy nasi podopieczni mogą oczekiwać, że kurs prawa jazdy w szkole nauki jazdy AKADEMIA będzie trwał 30 dni. Jeśli tylko Twój czas na to pozwoli, zajęcia praktyczne odbędą się 5 razy w tygodniu, albo i częściej. Przy tej intensywności będziesz sprawnie chłonąć wiedzę i zdobywać kolejne umiejętności. Głęboko wierzymy, że codzienne jazdy znacząco wpływają na wzrost umiejętności kursanta i bezpośrednio przekładają się na jego rozwój.

Szkolenie nie powinno być rzadką ciekawostką i odbywać się raz czy dwa w tygodniu. Częste jazdy dają rewelacyjne rezultaty — sprawdź oficjalne statystyki zdawalności egzaminów praktycznych.

Uwaga!
Nie przyjmujemy więcej kursantów, niż jesteśmy w stanie wyszkolić w danym miesiącu. Dlatego zarezerwuj miejsce na kurs prawa jazdy z wyprzedzeniem.

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl