Co wyróżnia naszą szkołę jazdy na tle innych
10 lipca 2022

Czym jest AUDYT UMIEJĘTNOŚCI?

To spotkanie, na którym określimy Twój poziom jazdy. Następnie przygotujemy indywidualny plan działania mający na celu zwiększenie Twoich umiejętności, tak aby poruszanie się samochodem nie stanowiło już żadnego problemu.

AUDYT UMIEJĘTNOŚCI jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie potrafią samodzielnie określić nad jakimi elementami należy pracować, a także gdy ciężko oszacować długość szkolenia (ilość jazd). Jest to również dobre rozwiązanie dla osób po dłuższej przerwie lub powracających po latach do jazdy samochodem.

 

Jak wygląda AUDYT w AKADEMII?

Standardowo składa się on z 3 części:

 1. Wywiad (ok. 10 min)
  Wstępnie omówimy Twoje oczekiwania. Porozmawiamy o dotychczasowych problemach i niepowodzeniach. Wspólnie nakreślimy cele, do których będziemy dążyć. A wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze.

 2. Jazda diagnozująca (ok. 50 min)
  Prześledzimy jak radzisz sobie za kierownicą. Sprawdzimy wszystkie te elementy, które wpływają na bezpieczną i samodzielną jazdę. Na tym etapie nie będziemy Cię poprawiać, lecz damy Ci "wolną rękę". Zanotujemy jednak wszelkie niedociągnięcia oraz nieprawidłowości, które na koniec omówimy.

 3. Podsumowanie i opracowanie planu działania (ok. 30 min)
  Mając na uwadzę wcześniejsze punkty szczegółowo omówimy Twój poziom wyszkolenia. Zwrócimy uwagę na wszelkie błędy. Dokładnie je przeanalizujemy, tak abyś wszystko dla Ciebie było jasne i czytelne. Jednocześnie na podstawie naszego doświadczenia zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, aby w niedalekiej przyszłości nakreślone cele zostały osiągnięte. Opracowany przez nas AUDYT UMIEJĘTNOŚCI otrzymasz w formie papierowej lub e-mail. 

   

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a AUDYTEM UMIEJĘTNOŚCI w naszej Akademii kliknij w link i umów się online

Cena: 150 zł

AUDYT UMIEJĘTNOŚCI trwa około 90 minut. 

 

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl