logo prawo jazdy
Co wyróżnia naszą szkołę jazdy na tle innych
08 maja 2022

Jak wyglądają zajęcia praktyczne (jazdy) w AKADEMII

Jeśli jesteś przed kursem prawa jazdy, pewnie zastanawiasz się, jak będą przebiegały jazdy w wybranej przez Ciebie szkole. Przed podjęciem decyzji o wyborze ośrodka szkolenia, warto dopytać o ten istotny etap szkolenia. Możesz także wypytać o to swoich znajomych, a jeśli uczyli się w różnych szkołach porównać oferowane przez nie standardy.

 

Oto nasz standard prowadzenia zajęć praktycznych (jazd):

 

  1. Zajęcia odbywają się codziennie, jeśli tylko Twój czas na to pozwoli. Dzięki temu szkolenie nie jest niepotrzebnie przedłużane, a umiejętności rosną każdego dnia. Oferujemy kursy w 30 dni bez dodatkowych opłat!
  2. Podczas zajęć inni kursanci nie będą obserwowali Twojej jazdy. W naszych samochodach podczas lekcji nie będzie postronnych kursantów. Nauka jazdy w AKADEMII odbywa się zawsze 1vs1.
  3. Nie będziemy także marnowali czasu na odwożenie innych kursantów. Elka to nie taksówka. Szanujemy Twój czas, dlatego przez pełne dwie godziny szlifujemy tylko Twoje umiejętności.
  4. Kontrolujemy postępy, dobieramy odpowiednie ćwiczenia i szczegółowo omawiamy wszelkie zagadnienia, nad którymi wspólnie pracujemy.
  5. Dbamy o dobrą atmosferę. Instruktorzy są pełni humoru, a szkolenie odbywa się w przyjemnej atmosferze. W naszym biurze poczęstujemy Cię przepyszną kawą.
  6. Instruktorzy w 100% zajmują się szkoleniem. Podczas zajęć nie odbieramy telefonów, nie załatwiamy innych spraw.
  7. Szkolimy jedynie na nowych, sprawnych i dobrze wyposażonych pojazdach.

 

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl