04 lutego 2023

Wspieramy naszych absolwentów, także po zdobyciu prawa jazdy

W AKADEMII prowadzimy szkolenie na najwyższym poziomie, tak aby jazda samochodem nie stanowiła dla Was problemu. Opracowaliśmy autorski program nauczania, w ramach którego szczegółowo omawiamy i tłumaczymy wszelkie zagadnienia związane z ruchem drogowym. Dużo też ćwiczymy, gdyż praktyka i zdobywanie doświadczenia jest ważnym elementem szkolenia.

W naszej szkole jazdy nie marnujemy czasu na odwożenie innych kursantów, a nasi instruktorzy zajmują się jedynie aktualnym podopiecznym. W czasie zajęć nie umawiamy innych jazd, nie prowadzimy rozmów telefonicznych, nie spożywamy posiłków. Jesteśmy w 100% do Waszej dyspozycji.

Przeczytaj, jak wyglądają nasze zajęcia.

 

Gdy zdajecie egzamin z wynikiem pozytywnym, nasza współpraca wcale się nie kończy. Zobacz co jeszcze oferujemy.

Otrzymasz od nas Prawną Opiekę Kierowcy na okres 365 dni całkowicie za darmo.

Cokolwiek się wydarzy na Twojej drodze, zawsze otrzymasz profesjonalne wsparcie. W ramach POK24 zespół prawników, każdego dnia, przez całą dobę, będzie do Twojej dyspozycji. Jako jedyna szkoła jazdy w Jastrzębiu-Zdroju wspieramy Was w taki sposób. Mamy szczerą nadzieję, że dzięki temu jeszcze bezpieczniej i pewniej będziecie prowadzili Wasze pojazdy.

 

Dodatkowo chętnie pomożemy w wyborze najlepszego ubezpieczenia OC/AC dla Waszego samochodu.

Mamy w ofercie ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Kupując swój pierwszy samochód koniecznie do nas zadzwoń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą opcję. Możesz także samemu sprawdzić, co mamy do zaoferowania. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i klikniesz w górnym menu link UBEZPIECZENIA

 

Oczywiście zawsze możecie również liczyć na naszą pyszną kawę - dożywotnio :)

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl