logo prawo jazdy
Pierwsze miejsce w rankingu szkół jazdy w Jastrzębiu Zdroju
16 kwietnia 2023

Kurs premium w AKADEMII vs standardowe
szkoły jazdy

W AKADEMII świadczymy usługi szkoleniowe PREMIUM na najwyższym poziomie. Zdecydowanie wyprzedzamy pozostałe szkoły jazdy w Jastrzębiu-Zdroju pod względem organizacji, a także przebiegu szkolenia nauki jazdy. Zależy Ci na najwyższej jakości? Porównaj naszą ofertę z dowolną szkołą jazdy z Jastrzębia-Zdroju.

Co nas wyróżnia:

1. Kurs prawa jazdy w AKADEMII składa się aż z 34 godzin zajęć praktycznych. To aż o 4 więcej, które wykorzystasz na dodatkowe szlifowanie swoich umiejętności jazdy samochodem.

2. W naszej szkole jazdy Twoje zajęcia praktyczne będą się odbywały codziennie (jeśli tylko Twój czas na to pozwoli). W AKADEMII uważamy, że nauka jazdy powinna być codziennością, a nie rzadką ciekawostką. Częste jazdy zmniejszają stres i jednocześnie wpływają na szybsze zdobywanie kolejnych umiejętności. Wiele szkół jazdy oferuje ekspresowe kursy za dodatkową opłatą. W AKADEMII otrzymujesz to w standardzie — bez dodatkowych kosztów.

3. W AKADEMII to Ty decydujesz, kiedy odbywają się Twoje zajęcia. Nie narzucamy nikomu terminów jazd z instruktorami. Nasi kursanci sami wybierają terminy przy pomocy systemu planowania zajęć praktycznych. Pracujemy 7 dni w tygodniu, od 7:30 do 21:15.

4. Kurs prawa jazdy w naszej szkole jazdy trwa standardowo 30 dni.

5. W AKADEMII szkolimy na nowych i dobrze wyposażonych samochodach. Nasze pojazdy są sprawne technicznie i "wszystko w nich działa". Ponadto, jeśli masz taką ochotę, możemy Ci nasz samochód wypożyczyć na egzamin państwowy.

6. Szkolenia praktyczne (jazdy) prowadzimy według autorskiego programu. Kontrolujemy postępy naszych podopiecznych i gwarantujemy stały rozwój umiejętności.

7. W standardzie odbędziesz szkolenie autostradowe. Nauczymy Cię poruszać się samochodem z większymi prędkościami, jednocześnie zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa.

8. Po każdych jazdach badamy jakość przeprowadzonych zajęć. Wyciągamy z nich wnioski, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

9. Zajęcia teoretyczne prowadzimy online. Uczysz się w swoim tempie i swoim czasie. Ponadto nasi kursanci mogą korzystać z indywidualnych konsultacji z naszymi wykładowcami (oczywiście gratis).

10. Po przeprowadzonym kursie otrzymasz od nas Prawną Opiekę Kierowcy na 365 dni za darmo. 

 

Dodatkowo będziemy Cię motywować i wspierać przez cały okres szkolenia (a także po jego ukończeniu). Przeprowadzimy Cię przez cały ten proces. Od pierwszego spotkania będziesz pod naszą opieką. Twój sukces to także nasz sukces.

 

Warto przeczytać:

Dane firmy:

AKADEMIA Krzysztof Popek
ul. Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-215-88-00 

Social Media

ikona Facebook
ikona Youtube
Pinterest
ikona Instagram

Kontakt:
 
tel: 505 524 265
e-mail: popek@epoczta.pl